Haberler

PAZARYERİNE 10 NUMARA, 5 YILDIZ DÜZENLEME

12 Eylül 2018 Çarşamba

Demirci'ye her alanda büyük yatırımlar kazandıran Demirci Belediyesi, pazaryerine çıkış yolu ve üretici pazarı önünü asfaltladı.

Demirci Belediyesince İlçemiz pazaryeri alanında devam eden yaşam alanı düzenlemeleri, yeni çevre yolu çalışmaları hızla sürerken, diğer yandan da Düvenönü cami arkasından pazaryerine çıkış için yapılan yolda stabilize malzeme ve asfalt zemin malzemesi serilmesinin ardından Belediye Başkanı Selami Selçuk tarafından sıcak asfaltın atımına start verildi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ünlü, Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte pazaryerine giderek asfalt çalışmalarının startını verdi ve çalışmaları yerinde takip etti.

Fen İşleri ekiplerince sıcak asfalt malzemesi pazaryerine çıkış yolu ve üretici pazarı önüne serilerek silindir ile sıkıştırıldı.

VATANDAŞIMIZI EŞYA TAŞIMA ZAHMETİNDEN KURTARDIK

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Demircimize yakışmayan, kötü görünen  dolgu alanını güzel bir düzenleme yaparak yaşam alanına dönüştürdük. Pazaryeri alanımıza araç çıkışı için yol düzenlemesi yaptık ve burada bir otopark düzenlemesi yaptık. Vatandaşlarımız Cumartesi pazarına araçları ile gelip kolaylıkla alışverişini yaptıktan sonra aracına binip evine gidebiliyor. Vatandaşlarımızı yüzlerce metre ileriye eşya taşıma  zahmetinden kurtardık. Bugünde yolumuzun asfaltını atarak, daha düzenli ve kullanışlı bir hale getirdik.

2024

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ