Haberler

SELENDİ YOLU SON SÜRAT, 2'İNCİ ETAP ASFALT BAŞLADI

12 Eylül 2018 Çarşamba

Yatırımların Şehri Demirci'de her alanda yatırımlar hızla sürüyor.

Demirci'yi Akdeniz ve İç Anadolu'ya bağlayacak olan A1 standardında yapılan Demirci - Selendi  yolunda geçtiğimiz yıl yapılan 1'inci etap asfaltın ardından şimdi de yapımı tamamlanan Hoşçalar, Ören ve Esenyurt mahallelerinin asfalt  çalışmalarına başlandı.

Karayolları 2'inci Bölge Müdürlüğü Koordinesinde sürdürülen asfaltlama çalışmalarının hafta sonuna kadar tamamlanıp hizmete sunulması bekleniyor.

Belediye Başkanı Selami Selçuk, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ünlü ve Belediye Meclis Üyesi Mustafa Akın ile birlikte Demirci - Selendi yoluna giderek, çalışmaları yerinde incelediler.

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar yaptığı açıklamada " Hükümetimiz ülkemizin noktasında olduğu gibi Demircimizde de yatırımlarını sürdürüyor. Demirci - Selendi yolunda göründüğü üzere ikinci etap asfaltlama başladı. İlçemize hayırlı olsun "dedi

Selendi yolu çalışmaları ile ilgili konuşan Belediye Başkanı Selami Selçuk ise " Yatırımların Şehri Demirci'de çalışmalar hızla devam ediyor.  Demirci'yi İç Anadolu'ya ve Akdeniz'e bağlayacak olan Selendi yolumuzun 2'inci etap asfaltlaması yapılıyor. İlçe merkezimizde de Pazaryeri ve sanayi bölgesinde asfaltlıyoruz. Biz memleketimize hizmet etmekte yorulmuyor ve bundan çok mutluluk duyuyoruz.  Mazeret üretmeden Demirci'mize hizmet ediyoruz " dedi.

1385

Yorumlar


tebrikler,darısı salihli yolumuzun başına

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ