Haberler

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR, TÜRKİYE'NİN ÖNÜNÜ KESEMEYECEKLER

27 Ağustos 2018 Pazartesi

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir " Birileri Türkiye'nin önünü kesmeye çalışsa bile, muvaffak olamazlar, Türkiye milletimiz ile birlikte şaha kalkmıştır" dedi.

AK Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, İlçe ziyaretleri kapsamında Demirci ilçesini ziyaret ederek devam eden hükümet ve belediye yatırımlarını yerinde inceledi.

Ak Parti Demirci İlçe Teşkilatını ziyaret eden Milletvekili Aydemir, burada muhtarlarla toplantı yaparak taleplerini dinledikten sonra Belediye Başkanı Selami Selçuk ve Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar ile birlikte yapımı devam eden Demirci - Selendi yolu, Sultan Abdülhamid Han Cami, Eğitim Fakültesi Gözlemevi ve Kütüphane inşaatlarını gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ak Parti Manisa Milletvekili Uğur Aydemir  yaptığı açıklamada " Türkiye'de yatırımlar devam ediyor. " Birileri Türkiye'nin önünü kesmeye çalışsa bile, Türkiye'nin önünü kesmeye kimse muvaffak olamaz. Türkiye ayağa kalkmıştır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında hükümetimiz ile beraber 81 milyon milletimiz ile bir ve beraber olup yolumuza devam edeceğiz.  Karşımızda duranlar ellerindeki tüm oyunları vizyona koyuyorlar, oyunlarını oynuyorlar ama onlar muvaffak olma şansı yok. Bizler inşallah durmadan yolumuza devam edeceğiz. Türkiye'de huzuru sağladık. Şimdi de bölgemizde huzuru sağlamak için çalışıyoruz. Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Demircimizde de hem belediyemiz hem de hükümet tüm hızıyla yatırımlarımız devam ediyor " dedi.

2142

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ