Haberler

DEMİRCİ'NİN TALEPLERİ, BAKAN PAKDEMİRLİ'YE İLETİLDİ.

10 Ağustos 2018 Cuma

Manisa'ya temaslarda bulunmak üzere gelen Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli'ye, Demirci'nin talepleri Belediye Başkanı Selami Selçuk tarafından iletildi.

10 Ağustos Cuma günü Manisa'da biz dizi ziyaretlerde bulunan Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli, AK Parti İl Başkanlığını ziyareti esnasında Belediye Başkanı Selami Selçuk ile görüşme yaptı.

Belediye Başkanı Selami Selçuk, Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli'ye, Demirci'de geçtiğimiz hafta yağışlardan dolayı zarar gören araziler ve mahsuller ile ilgili bilgi verirken, yeni tarım projeleri ile ilgili taleplerinden oluşan dosyayı sundu.

Başkan Selçuk ayrıca, Bakan Pakdemirli'ye, Demirci organik el dokuma halı hediye ederken, yine Demircimizde yetişen organik figani efedi eriği ve hünnap hediye etti.

Tarım Bakanı Bekir Pakdemirli ise, Belediye Başkanı Selami Selçuk'a teşekkür ederek, Demircinin taleplerinle  ilgileneceklerini ifade ederek, Demircili vatandaşlara ve çiftçilere selamlalarını iletti.

2170

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ