Haberler

BU BAŞARIYA ŞAPKA ÇIKARTILIR, TEBRİKLER !!!

9 Ağustos 2018 Perşembe

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2018 yılında ilk kez düzenlenen performans değerlendirmesinde Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 67 okul arasından ilk 5'e girerken, Demirci'ye de büyük bir gurur yaşattı.

Milli Eğitim Bakanlığınca bu yıl ilk kez yapılan iller bazında okul performans değerlendirmelerinde, meslek liseleri arasında 7 kriterde derecelendirme yapıldı.

Manisa'da 67 meslek lisesinin yer aldığı değerlendirmede Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 62 okulu solladı.

Eğitim Öğretim, Öğrenci Başarı Çizelgesi, Rehberlik Çalışmaları, Proje Değerlendirmeleri, Sosyal Etkinlikler, Okul Sağlığı ve Yönetim maddelerinde 7 kriterde değerlendirme gerçekleşti.

Yapılan değerlendirme de Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 632 puan alarak 62 okulu geride bıraktı 5'inciliği göğüsledi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'ta, Meslek Liseleri arasında Milli Eğitim Bakanlığınca yapılan il değerlendirmesinde 5'inci olan Gevher Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Müdür ve Öğretmenlerini tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum "dedi

2622

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ