Haberler

KURBAN PAZARI AÇILIYOR

9 Ağustos 2018 Perşembe

21 Ağustos 2018 Salı günü idrak edecek olduğumuz kurban bayramı öncesinde, en büyük hareketliliğin yaşanacağı kurban pazarı için Demirci Belediyesi hazırlıklarını tamamladı.

İlçemiz Pazar mahallesinde kurulan kurban pazarı Belediyemiz Fen İşleri ekiplerince günlerdir devam eden çalışmalar neticesinde kurbanlık satışı yapmak isteyeler için belediye bünyesinde bulunan 22 kotra kiraya verildi.

Kurban pazarı 10 Ağustos 2018 Cuma gününden itibaren açılıyor.  Kurban pazarında hareketliliğin son arife günü olan 20 Ağustos Pazartesi akşam saatlerine kadar devam etmesi bekleniyor.

Kurban pazarı alanında çay ve meşrubat satışı için yerler hazırlanırken, seyyar olarak konulan tuvalet ve lavaboların temizliği yapılarak hazır hale getirildi.

Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kurulan kurban pazarları sonrasında alan temizliği ve kireçleme çalışmaları yapacak.

Diğer yandan kurban pazarı için tüm hazırlıklarını tamamlayan Demirci Belediyesi, İlçe genelinde de kurban bayramı hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.

1312

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ