Haberler

15 TEMMUZ'DA MİLLETİMİZ VATANINA, BAYRAĞINA SAHİP ÇIKMIŞTIR

15 Temmuz 2018 Pazar

Belediye Başkanı Selami Selçuk, "15 Temmuz'da tüm dünyaya Çanakkale ruhunun bir kez daha ortaya çıktığını, aziz milletimiz bayrağına, vatanına canı pahasına sahip çıkmıştır” dedi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk “15 Temmuz gecesinin asla unutulmayacak destanlar arasına girmiştir. O gece, karanlıktan aydınlığa çıkarken Türk Milleti olarak yeniden kenetlenmeyi ve tüm dünyaya milletimizin gücünü tekrar hatırlatılmıştır. 15 Temmuz'da 2'inci istiklal mücadelesi verilmiştir. Reisimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile ilçemiz halkı ve tüm ülkemizde milletimiz meydanlara inmiştir. Halkımız birlik oldu ve sabaha karşı ezan ile beraber ikinci bir Çanakkale zaferine adını altın harflerle yazdırdı. Bütün dünya bir milletin kendi özgürlüğüne, kararına, iradesine sahip çıkmasının nasıl olduğunu gördü. Milletimizin gösterdiği kararlılık, dünya demokrasi tarihinin şanlı bir tablosu olarak kaydedilmiş olduğu da açık bir gerçektir. Herkes bilmelidir ki, bugün olduğu gibi gelecekte de milletimize, milli iradeye ve devletimize karşı her türlü girişim, karşısında milletimizin çelikten iradesini bulacaktır. 15 Temmuz'u milletimizin istiklalinin ve istikbalinin, kurtuluşunun tarihidir. Bu vesile ile 15 Temmuz destanımızın 2’nci yıl dönümünde şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, gazilerimize acil şifalar diliyorum" diye konuştu.

1711

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ