Haberler

OYUNU KULLAN, KLİBİNİ SEÇ

11 Temmuz 2018 Çarşamba

Demirci'de ortaöğretim kurumlarımızca hazırlanan Türk Halk Müziği amatör klipleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Beğendiğiniz klibi izleyin ve oylayın.  

Demirci Belediyesi sosyal ve kültürel etlinlikeri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün destekleri ile İlçemiz Ortaöğretim kurumları arasında Türk Halk Müziği Amatör klip yarışması düzenlendi. 

2017-2018 Eğitim Öğretim sezonunda yapılan yarışmaya 4 Ortaöğretim kurumu katıldı. Okul idaresi, öğretmenler ve öğrencilerin destekleri ile hazırlanan klipleri siz değerli web site takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Türk Halk Müziği Amatör Klip Yarışmasına, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi, İmam Hatip Lisesi, Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi      ( Endüstri Meslek Lisesi )ve Demirci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ( Kız Meslek Lisesi ) olmak üzere 4 okulumuz katıldı.

03 Ağustos Cuma günü saat 17:00'a kadar devam edecek oylama sonucu web sitemizden duyurularak, klip yarışmasında birinci olan okulumuza hediye takdim edilecek. 

Türk Halk Müziği amatör klip yarışmasında klipleri izlemek, hemde oy kullanmak için web sitemiz anasayfasına girerek oylarını kullanabilirler. 

Türk Halk Müziği Amatör klipleri izlemek için linke tıklayınız ; http://www.demirci-bld.gov.tr/anket.aspx

Dilediğiniz klibi izledikten sonra, videonun alt kısmındaki butonu işaretleyerek, oy kullan bölümüne tıklayarak oyunuzu kullanabilirsiniz ...

1475

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ