Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİNDEN KİRAZ FESTİVALİ VE KONSER

11 Temmuz 2018 Çarşamba

Demirci Belediyesi ilçe merkezi ve mahallelerinde yatırımların yanı sıra, sosyal faaliyetlerini de aralıksız sürdürüyor. 

Belediyemiz sosyal ve kültürel etkinlikleri kapsamında Minnetler Mahallesinde sezonun son mahsülü ile birlikte 14 Temmuz Cumartesi günü Kiraz Festivali ve Konser organizasyonu yapılacak.

Minnetler Mahallesinde yapılacak olan Kiraz Festivalinde 200'e yakın üretici kirazlarının festivalde dereceye girebilmesi için yarışacaklar. 

Kiraz Festivalinde dereceye giren kirazların üreticileri Altınla ödüllendirilirken, ayrıca Komedi Dans Üçlüsü ve sanatçı Ankaralı Aylin Dinçer'de birbirinden güzel türküler ile katılımcıları coşturacak. 

14 Temmuz Cumartesi günü saat 15:30'da Minnetler Mahallesinde yapılacak olan kiraz festivali ve konserde çeşitli ikramlarda yapılacak. 

Minnetler Mahallesinde yapılacak olan kiraz festivali için 14 Temmuz Cumartesi günü belediyemiz hizmet binası önünden saat 13:30'da servis kaldırılacak.

2739

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ