Haberler

DEMİRCİ'YE 2 UZMAN DOKTOR MÜJDESİ

20 Haziran 2018 Çarşamba

Demirci Devlet Hastanesine 2 yeni Uzman Doktor atanması için kadro açıldı. 

Sağlık Bakanlığı 81'inci Dönem Devlet Hizmet Yükümlülük kurasında İlçemiz Devlet Hastanesine Kardiyoloji Uzman Doktor ve Çocuk Hastalıkları Uzman Doktorları için kadro açıldı. 

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar yaptığı açıklamada " Demircimizin sağlık alanında ilçemize yeni doktorlar kazandırılması amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemiz Devlet Hastanesine Kardiyoloji ve Çocuk Doktoru ataması yapılması için 2 yeni kadro açıldı. Önümüzdeki hafta içerisinde kuranın gerçeklemesinin ardından en kısa sürede doktorlarımız görevine başlayacak. Bu bağlamda milletvekillerimize de teşekkür ediyorum. Demircimize hayırlı uğurlu olsun "dedi. 

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise " Devlet hastanemizin Uzman doktor kadrosu büyümeye devam ediyor. Vatandaşımızın en iyi sağlık hizmetini alması için çalışamlar sürüyor. İlçemiz Devlet Hastanemize 2 yeni uzman hekim ataması yapılacak. Uzun zamandır beklenen Kardiyoloji Uzman doktoru kadrosu ve 2'inci Çocuk Doktoru kadro açıldı. Biz hiç bir zaman şikayet odaklı çalışmadık. Her daim çözüm odaklı çalıştık. Bu noktada İlçemiz Devlet hastanesine doktor kadrolarının açılmasında emek gösteren ilçemiz teşkilatına ve milletvekillerimize teşekkür ediyorum. İlçemize hayırlı uğurlu olsun "dedi. 

İlçemize yapılacak Kardiyoloji Uzman Doktoru ve Çocuk Hastalıkları Uzman Doktoru ataması ile Devlet Hastanemizde Uzman Hekim sayısı 16'ya yükselmiş olacak. 

3962

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ