Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ KENT MERKEZİ TEMELİ ATILDI

12 Haziran 2018 Salı

Demirci Belediyesi tarafından Cumhuriyet meydanına yapılacak olan kent merkezinin temel atma töreni gerçekleşti.

Demirci Cumhuriyet meydanına yapılacak ve ilçenin çehresini değiştirecek olan kent merkezinin temeli Manisa Milletvekili Uğur Aydemir'in katılımı ile atıldı.

Cumhuriyet meydanında düzenlenen temel atma törenine AK Parti Manisa Milletvekili - KİT Komisyon Başkanı Uğur Aydemir, Belediye Başkanı Selami Selçuk, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar, MHP İlçe Başkanı Yılmaz Ayhan, Kurum Amirleri, Muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Temel atma töreninin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Selami Selçuk " Demircimizin gelecek yüzyıllarına hizmet verecek kent merkezimizin temelini bugün gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızın hak ettiğimi gibi bir yatırım olacak. Demircimizin ihtiyacına cevap verecek bir yatırım. En alt katı yani 2. Bodrum katı yaklaşık 1200 metrekarelik kapalı pazar yeri olarak kullanılacak ve binada otopark alanı da yer alacak. Market alanı, çocuklar için geniş bir kapalı oyun alanı, yaşam alanına bakan açık teras ve restoran yer alacak.En üst kat Cumhuriyet meydanımıza bitişik bir meydanımız olacak. Bir buluşma yerimiz olacak. Bu yatırım Demircimizin marka değerini arttıracak bir güzellikte olacak "dedi.

AK Parti Manisa Milletvekili - KİT Komisyon Başkanı Uğur Aydemir " Demircimiz yine güzel bir yatırım kazanıyor. Şehrin merkezine bu yatırımı kazandıran Belediye Başkanımız Selami Selçuk'u tebrik ediyor, çalışmalarında sonsuz başarılar diliyorum. Demircimizin ihtiyaçlarını her daim hükümetimiz olarak karşılıyoruz. Kılavuzlar - Gördes arası yolumuzun ihalesini yaptık. Demirci - Selendi yolunda çalışmalar devam ediyor. Biz AK Parti olarak ülkemize sevdalıyız. Türkiye'yi 2002'den bu yana Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan' ile kalkındı. Demirci'de her defasında seçimlerde Manisa'da birinci oldu.  24 Haziran'da bu başarının devam edeceğine inanıyorum. Demirci Belediye Kent Merkezi, Demircimize hayırlı uğurlu olsun "dedi.

Konuşmaların ardından Demirci Belediyesi Kent Merkezinin temeli atılarak, inşaat başladı.

2273

Yorumlar


Demircimize hayırlı olsun. Yüce ALLAH bitirip açıldığını da görmeyi nasip etsin.

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ