Haberler

BAŞKAN'DAN, O MAHALLEYE BAYRAM MÜJDESİ

9 Haziran 2018 Cumartesi

Demirci'nin her noktasında belediye yatırımları devam ederken, Başkan Selçuk'tan, bayram öncesi Ahmetler mahallesine müjde geldi.

08 Haziran Cuma akşamı İlçemiz Ahmet mahallesini ziyaret eden Belediye Başkanı Selami Selçuk, mahallenin talebi olan çok amaçlı salon inşaatının bayram öncesinde başlayacağını müjdeledi. 

Ahmetler mahallesinden gelen talep doğrultusunda Belediye Başkanı Selami Selçuk tarafından yapımına söz verilen çok amaçlı salon inşaatında ihale sürecinin tamamlanmasının ardından, inşaatı yapacak olan yüklenici firmaya yer teslimi yapıldı. 

SÖZ VERDİK YAPIYORUZ.

Belediye Başkanı Selami Selçuk " Demircimize, vatandaşımıza ve mahallelerimize ne söz verdiysek yerine getirmenin gayreti içindeyiz. Çok şükür söz verdiğimiz her yatırımı gerçekleştiriyoruz. Ahmetler mahallemize daha önce sözünü verdiğimiz çok amaçlı salonun yapımına başlıyoruz. 2 katlı 400 metre kare büyüklüğünde bir salon inşa edilecek. Ahmetler mahallemizin düğün sünnet ve diğer organizasyonlarında kullanabilecekleri bu çok amaçlı salonun hayırlı olmasını temenni ediyorum. Her zaman söylediğim gibi Demircimizin geleceğine hizmet verecek yatırımlar yapmaya devam ediyoruz "dedi. 

Başkan Selçuk " Diğer yandan Çanakçı mahallemizin çok amaçlı salonunu hizmete açtık. Güveli, Bardakçı ve İcikler mahallelerimizde de çok amaçlı salon inşaatımız tüm hızıyla sürüyor " dedi. 

1870

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ