Haberler

YURTKUR'DA EL SANATLARI SERGİSİ

15 Mayıs 2018 Salı

Demirci Kredi Yurtlar Kurumunda öğrencilerin hazırladığı el sanatları sergisi düzenlendi. 

15 Mayıs 2018 Salı günü Demirci Kredi Yurtlar Kurumunda düzenlenen El Sanatları sergisine Belediye Başkanı Selami Selçuk, Kredi Yurtlar Kurumu Manisa İl Müdürü Semih Sami Coşkun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Kocabaş, Gençlik Spor İlçe Müdürü Bilal Yılmaz, Kredi Yurtlar Kurumu İlçe Müdürü Nazlı Selçuk, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Kaya, öğrenciler ve daire amirleri katıldı. 

Programda Başkan Selami Selçuk ve Kredi Yurtlar Kurumu Manisa İl Müdürü Semih Sami Coşkun ve beraberindeki heyet tarafından serginin açılış kurdelesi kesildi. 

Yıl boyunca Demirci Kredi Yurtlar Kurumunda öğrenciler için düzenlenen resim ve örgü kurslarında binbir emek verilerek hazırlanan eserler katılımcıların beğenisine sunuldu.

Başkan Selami Selçuk ve Kredi Yurtlar Kurumu Manisa İl Müdürü Semih Sami Coşkun tek tek hazırlanan eserleri inceleyerek, öğrencileri ve öğretmenlerini tebrik ettiler. 

1264

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ