Haberler

İMZALAR ATILDI, DEV YATIRIM BAŞLIYOR

15 Mayıs 2018 Salı

Demirci'nin gelecek yüzyıllarına hizmet verecek olan, Kent Merkezinde sözleşme imzalanarak, inşaata başlanıyor.

24 Nisan 2018 tarihinde ihalesi yapılan Demirci Belediyesi Kent Merkezinin yatırımında ihale süreci tamamlandı. Kent Merkezi inşaat ihalesini kazanan yüklenici firma ile sözleşme imzalanarak, yer teslimi yapıldı.

Belediye Başkanı Selami Selçuk,Kent Merkezi inşaatını yapacak olan firma yetkilisi ile başkanlık makamında sözleşmenin imzalanmasının ardından, başarılar diledi.

Yüklenici inşaat firması 21 Mayıs Pazartesi itibariyle Kent Merkezi inşaatına başlıyor.

KENT MERKEZİ DEMİRCİ'YE YAKIŞACAK.

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Demircimize söz verdiğimiz gibi Kent Merkezi inşaatına başlıyoruz. İlçemizin gelecek yüzyıllarına hizmet verecek bu yatırım, Demircimize çok yakışacak. Gerek mimarisi, gerekse de kullanım alanı olarak rahat bir yapı olacak olan Kent Merkezi içerisinde market, restoran,kafeterya, iş merkezleri, misafirhane, çocuklarımız için kapalı oyun alanı, seyir terasları ve özellikle ilçemizde genel meydan toplantıları için sıkıntısı çekilen geniş bir dinlenme ve halk meydanı yer alacak" dedi.

Başkan Selçuk " Biz günlük değil, Demirci'ye bir ömür boyu hizmet verecek olacak yatırımlar yapıyoruz. Demircimize yakışacak, kullanım olanağı çok yüksek olan bir yatırım yapıyoruz. İnşallah bu proje tamamlandığında, Demirci'nin markası olacak olan bir kent merkezi vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak "dedi.

4401

Yorumlar


Hayırlı olsun Rabbim utandırmasın kazasız belasız bitirmeyi nasip etsin inşallah
Hayırlı uğurlu olsun. Allah Utandırmasın.

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ