Haberler

DEMİRCİ AKINCILARI 4-6 YAŞ KREŞ VE KUR’AN KURSU YENİ BİNASINDA EĞİTİM ÖĞRETİM BAŞLIYOR

7 Eylül 2023 Perşembe

11 Eylül 2023 Pazartesi günü 2023-2024 yeni eğitim öğretim yılı ile birlikte Demirci Akıncıları 4-6 Yaş Kur’an Kursu yeni binasında hizmet vermeye başlayacak.

Türkiye Diyanet Vakfı Demirci Şubesi ve Hayırseverlerin de büyük destek verdiği Demirci Akıncıları 4-6 Kur’an Kursu inşaatı tamamlandı.

Demirci Akıncıları 4-6 Yaş Kreş ve Kur’an Kursu bünyesinde 10 derslik, etkinlik salonu, oyun salonu, konferans salonu ve yemekhanesi ile Ege Bölgesinin en donanımlı eğitim kurumu olacak.

Demirci İlçe Müftüsü İbrahim Sağlam, Kur’an Kursu Öğretmenleri ile birlikte Demirci Akıncıları 4-6 Yaş Kreş ve Kur’an Kursunda yeni eğitim öğretim döneminin hazırlıklarını sürdürüyor.

Öğrenciler aileleri ile birlikte yeni yapılan Demirci Akıncıları 4-6 Yaş Kreş ve Kur’an Kursunda kayıt işlemlerini yaptırıyor.

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk “ İlçemizde yeni bir eğitim binası daha önümüzdeki günlerde faaliyetine başlıyor. Fatih mahallesine Kaymakamlığımız, Belediyemiz, Türkiye Diyanet Vakfı Demirci Şubesi ve Hayırseverlerimizin desteği ile yıllar boyu ilçemize hizmet verecek 4-6 Yaş Kreş ve Kur’an Kursu binası yapıldı. Çocuklarımız burada ister yarım isterlerse tam gün en iyi şekilde eğitimlerini alabilecekler. 11 Eylül Pazartesi günü başlayacak olan yeni eğitim öğretim yılı öncesinde 4-6 Yaş Kreş ve Kur’an Kursunda kayıtlar devam ediyor. Demirci Akıncıları 4-6 Yaş Kreş ve Kur’an Kursu binasının hayırlı olmasını temenni ediyorum “ dedi.

895

Tüm Haberler