Haberler

DEMİRCİ’DE 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

19 Mayıs 2023 Cuma

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 104. Yılı dolayısıyla Demirci’de düzenlenen programla coşkuyla kutlandı.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü koordinasyonunda Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından, tüm ortaöğretim kurumlarının destekleri kapsamında 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Turgut Özal kapalı spor salonunda yapıldı.

Törende ilk olarak Kaymakam Adem Kaya ve Belediye Başkanı Selami Selçuk, öğrencilerin bayramını kutladılar.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bilal Yılmaz tarafından günün anlan ve önemini belirten konuşma gerçekleştirildi.

Necip Fazıl Kısakürek Fen Lisesi öğrencileri Emir Makinist ve Berkem Altıntaş tarafından Atatürk’ün Gençliğe hitabesi ve Gençliğin Ata’ya cevabı okundu.

Demirci Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi öğrencileri tarafından oratoryo gösterisi ve Gevher Nesibe Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi öğrencileri Elif Raz Öz ve Reyhan Dönmez’in müzik öğretmeni Cemal Ayan ile birlikte müzik sunumu yapıldı.

Anadolu Lisesi öğrencisi Zeynep Vera Sönmez’in Atatürk’ten son mektup şiiri ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje okulu öğrencisi Gökay Cevahir’in Mustafa Kemaller Tükenmez şiiri okudu.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Tekvando Öğretmeni Arif Demircan’ın yönetiminde tekvando gösterisi ve Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi beden eğitimi öğretmeni Şerafettin Önder ve Hüseyin Arslan yönetiminde bando gösterisi yapıldı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik haftası nedeniyle yapılan sportif ve kültürel faaliyetlerde dereceye giren öğrencilere Kaymakam Adem Kaya ve Belediye Başkanımız Selami Selçuk tarafından ödülleri takdim edildi.

703

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ