Haberler

BAŞKAN SELÇUK, TARIM VE ORMAN BAKANI PAKDEMİRLİ İLE GÖRÜŞTÜ

23 Kasım 2021 Salı

Belediye Başkanı Selami Selçuk, Demirci'de devam eden yatırımlar ve yeni yatırımlar ile ilgili Milletvekilileri ve Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile görüşme yaptı. 

23 Kasım 2021 Salı günü Ankraya giden Belediye Başkanı Selami Selçuk ziyaretleri kapsamında ilk olarak Türkiye Büyük Millet Meclisinde, AK Parti MKYK Üyesi - Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Manisa Milletvekilleri Semra Kaplan Kıvırcık, Mehmet Ali Özkan ve Tamer Akkal'ı makamlarında ziyaret etti. 

Başkan Selami Selçuk daha sonra AK Parti MKYK Üyesi - Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Manisa Milletvekilleri Av. İsmail Bilen, Mehmet Ali Özkan ve Tamer Akkal ile birlikte Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile Gazi Mecliste bir görüşme gerçekleştirdi. 

İLÇEMİZE YENİ HİZMET VE YATIRIMLAR İÇİN SAHADAYIZ

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Manisa Milletvekillerimiz Murat Baybatur, Semra Kaplan Kıvırcık, Mehmet Ali Özkan ve Tamer Akkal'ı Türkiye Büyük Millet Meclisindeki makamlarında ziyaret ettim. Daha sonra Manisa Milletvekillerimiz ile birlikte Gazi Meclisimizde Bakanımız Bekir Pakdemirli ile bir görüşme gerçekleştirdik. İlçemizde devam eden  ve yeni yapılacak sulama göleti yatırımlarını görüştük. Ayrıca Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili de Tarım Bakanlığından gerekli izinlerin zaman kaybetmeden alınması konusunu ilettik. İlçem adına çok yararlı bir görüşme oldu. Bölge Milletvekillerimizin desteğini arkamızda hissettik" dedi.

Başkan Selçuk "Demirci'mize hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen başta Tarım ve Orman Bakanımız Bekir Pakdemirli'ye ve Manisa Milletvekillerimize ilçem adına teşekkür ediyorum. Durmadan ve yorulmadan, İlçemize yeni hizmet ve yatırımları kazandırmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz " dedi. 

458

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ