Haberler

SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDEN, SAĞLIK HAFTASI ETKİNLİĞİ

13 Nisan 2018 Cuma

Demirci İlçe Sağlık Müdürlüğü, her hafta çeşitli etkinlikler yaparak vatandaşları ve öğrencileri bilgilendirmeye devam ediyor.

7-13 Nisan Sağlık Haftası sebebiyle Demirci İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından günümüzdeki olan hastalıklar ve güncel konularda bilgi verirlerken, kurdukları stantlarından bilgilendirme broşürü dağıttılar.

7-13 Nisan Dünya Sağlık Haftası etkinlikleri kapsamında İlçe Tarım, Gıda ve Hayvancılık Müdürlüğü ve İlçe Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile Ticaret ve Kültür Merkezi konferans salonunda çiftçiler ve mahalle muhtarlarının  katılımı ile bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda İlçe Sağlık Müdürlüğü Doktorlarından Dr. Enis Bilek Halk Sağlığı ile ilgili güncel konularda katılımcılara sunum yaptı.

Salon dışında sağlık personelleri tarafında stantlarda konu ile ilgili yapılan farkındalık çalışması katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

1268

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ