Haberler

MESOB BAŞKANI GERİTER'DEN, BAŞKAN SELÇUK'A ZİYARET

9 Şubat 2018 Cuma

Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter, Belediye Başkanı Selami Selçuk'u makamında ziyaret etti.

09 Şubat 2018 Cuma günü Demirci Şoförler ve Otomobilciler odasının olağan genel kurulan katılmak üzere gelen Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Hasan Geriter, kongre sonrası Demirci Belediyesine geçerek Belediye Başkanı Selami Selçuk'u ziyaret etti.

Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Hasan Geriter " Demirci güzel bir şehir. Başkanımız Selami Selçuk Demirci'ye büyük yatırımlar kazandırıyor. Çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise " Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Geriter'in ziyaretinden memnuniyet duydum. Sivil Toplum Kuruluşlarımız ile her daim istişare halinde çalışmalarımızı yürütüyoruz " dedi.

Ziyarette Demirci Terziler Odası Başkanı Hidayet Toprak, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İrfan Aksu ve Demirci Madeni Sanatkarlar Başkan Vekili Ahmet Simav'lı da yer aldı.

639

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ