Haberler

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VEFATININ 79'UNCU YILDÖNÜMÜNDE ANILDI.

10 Kasım 2017 Cuma

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 79'uncu yıldönümü düzenlenen törenler ile anıldı.

10 Kasım 2017 Cuma günü saat 09:00 da Atatürk Anıtı önünde başlayan törenlere, Demirci Kaymakamı Mutlu Akyol, Cumhuriyet Savcısı Barış Ünsal, Belediye Başkanı Selami Selçuk, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Ataç, Protokol Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Atatürk Anıtına Kaymakamlık makamı ve Belediye Başkanlığı tarafından çelenklerin sunulmasının ardından  09.05 de siren sesleri ile 2 dakikalık saygı duruşu ve akabinde İstiklal marşı okundu.

Daha sonra Ticaret ve Kültür Merkezi konferans salonunda Demirci Anadolu Lisesi tarafından Atatürk’ü Anma programı düzenlendi.

Anma programı çerçevesinde Anadolu Lisesi Müdürü Necmi Ünlü tarafından açılış konuşması, Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Suat Hayri Çelik tarafından da günün anlam ve önemi üzerine konuşmasının ardından, şiirler ve hazırlanan slayt gösterileri ve Atam İzindeyiz oratoryosu katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı.

1213

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ