Haberler

SELENDİ YOLUNDA ASFALTLAMA ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI.

11 Ekim 2017 Çarşamba

Demirci'nin yarım asırlık hasreti olan Selendi yolunda çalışmalar devam ederken, tamamlanan bölümlerde asfaltlama yapılıyor.

Demircinin İç Anadolu ve Akdeniz'e bağlantısını sağlayacak olan Selendi yolunda yüklenici firma Hoşçalar ve Ören mevkilerinde yol kazma, tesviye ve düzenleme çalışmalarına başladı. Yüklenici firma yolda silindir ile sıkıştırma yaptıktan sonra, yol astarı dökülmesinin ardından zivitleme yapılarak mıcır dökümü yapılıyor.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'ta Selendi yoluna giderek devam eden çalışmaları ve asfaltlama çalışamlarını yerinde inceledi, yetkililerden bilgi aldı. 

Ak Parti Demirci İlçe Başkanı Ertuğrul Uyar " Demirci - Selendi yolumuzda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Yüklenici firma bir yandan yol yapımına devam ediyor, bir yandan da asfaltlama çalışmalarına başladı. İnşallah bu yolumuz tamamlandığında Demircimize büyük katkı sunacak " dedi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Memleketimiz için başlattığımız yatırımların bugün meyvesini toplama noktasındayız. Bu bize ayrı bir mutluluk ve gurur veriyor. Demircinin Akdenize ve İç Anadolu'ya açılan kapısı olacak bu yolumuz. A1 standardında son 40 - 50 yılda Demirci'mizin aldığı büyük bir yatırım. Demircimizin ekonomik, sosyal ve kültürel her türlü alandı büyük katkılar sağlayacak bir yatırımdır "dedi. 

2702

Yorumlar


Başarılarınızın devamını dilerim.Allah YARDIMCINIZ olsun.Antalyadayım ikamet eden bir ören mahalleliyim.akdenizden daha rahat ulaşacağım köyüme

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ