Haberler

MİLLİ PARKLAR'DAN DEMİRCİ BELEDİYESİNE TAM NOT

10 Ekim 2017 Salı

Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü, sokak hayvanlarına sahip çıktığı ve verdiği hizmetten dolayı Demirci Belediyesine tam not verdi.

Demirci Belediyesi bünyesinde hizmet veren Sokak Hayvanları Rehabilitasyon merkezi sokak hayvanlarının bakımı yapılırken, Manisa'daki ilçeler içerisinde sokak hayvanlarına bakım veren en iyi tesis olma özelliğini taşıyor.

Doğa Koruma ve Milli Parklar Manisa İl Şube Müdürü Uğur Bayil, Belediye Başkanı Selami Selçuk'u makamında ziyaret etti.

Demirci Belediyesinin Manisa İlçeleri içerisinde en iyi rehabilitasyon merkezine sahip olduğunu söyleyen Uğur Bayil " Sokak Hayvanlarını koruma ve tedavide en iyi hizmeti sunan Demirci Belediyesini tebrik ediyorum. Manisa İlçeleri içerisinde şikayet almadığımız tek ilçe Demircidir. Bu noktada sokak hayvanlarına sahip çıkarak onların tedavisi ve bakımını rehabilitasyon merkezinde en iyi şekilde yapılmasını sağlayan Belediye Başkanı Selami Selçuk'a teşekkür ediyorum" dedi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise " Doğa Koruma ve Milli Parklar Manisa İl Şube Müdürü Uğur Bayil'in ziyaretinden memnuniyet duydum. Belediyemiz olarak yaz kış demeden ilçemiz sokaklarındaki hayvanları barınağımıza alarak aşılarını, tedavilerini ve bakımlarını yapıyoruz" dedi.

Doğa Koruma ve Milli Parklar Manisa İl Şube Müdürü Uğur Bayil, ziyaret sonrasında Demirci Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezine giderek kullanılmak üzere 2 adet kedi evi, 400 adet çip ve 300 adet küpe verirken, barınakta incelemelerde bulundu, 

902

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ