Haberler

SPORCULAR, AMATÖR SPOR HAFTASI İÇİN YÜRÜDÜ

9 Ekim 2017 Pazartesi

Demirci Gençlik Hizmetleri ve Spor  İlçe Müdürlüğünce, amatör spor haftası dolayısı sporcuların ve öğrencilerin katılımı ile yürüyüş düzenlendi.

Amatör spor haftası dolayı ile Demirci Gençlik Hizmetleri ve Spor  İlçe Müdürlüğünce düzenlenen farkındalık yürüyüşüne Göztepe Futbol Akademisi Sporcuları, Demirci Belediyespor futbolcuları, Demirci Belediyespor Taekwondo sporcuları, Demirci İzcilik kulübü ve öğrenciler katıldı.

Demirci Belediyesinin de destek verdiği yürüyüş Çereşe meydanından başlayarak, müzikler eşliğinde belediye hizmet binası önüne kadar devam etti. Kortej belediye hizmet binası önüne geldiğinde Atatürk anıtı önünde sporcular İstiklal Marşı okundu.

 Demirci Gençlik Hizmetleri ve Spor  İlçe Müdürü Bilal Yılmaz yaptığı açıklamada " Amatör spor haftası dolayısı ile sporcularımızın ve öğrencilerimizin katılımı ile farkındalık yürüyüşü düzenledik "dedi.

Yürüyüşün ardından Demirci Belediyespor Taekwondo ekibi tarafından belediye hizmet binası önünde gösteri yapıldı.

Programın sonunda Belediye Başkanı Selami Selçuk ve sporcular hatıra fotoğrafı çektirdi. 

1177

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ