Haberler

YENİ EĞİTİM - ÖĞRETİM DÖNEMİNDE ORASI'DA AÇILIYOR

10 Ağustos 2017 Perşembe

Demirci'nin geleceğine hizmet verecek yatırımlar  tüm hızıyla devam ederken, Kılavuzlar Ortaokulu ve İlkokulu binalarının ardından yapımı tamamlanan İmam Hatip Ortaokulu'da Eylül ayında açılıyor.

İlçemiz Fatih Mahallesinde 01 Temmuz 2016 tarihinde ihalesi yapılan Demirci İmam Hatip Ortaokulu binasının inşaatı tamamlandı. B+Z+2 Kat olarak yapılan okul binasının iç cephesinde sınıf ve salonlarda elektrik tesisatı yapımı tamamlanmasının ardından çevre düzenleme çalışmaları da hızla sürüyor.

Demirci İmam Hatip Ortaokulunun 2017 - 2018 Eğitim Öğretim yılında hizmete sunulacağı belirtildi.

 Ak Parti Demirci İlçe Başkanı Ertuğrul Uyar yaptığı açıklama da " Demircimizin her noktasında yapılan yatırımlar birer birer faaliyete giriyor. 2016 Temmuz ayında ihalesi yapılan İmam Hatip Ortaokulu yeni eğitim öğretim döneminde öğrencilerini kabul edecek. Demircimize ve bölgemize hayırlı uğurlu olsun " dedi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise " Geçtiğimiz yıl yapımına başlanan 3 okul binamız yeni eğitim öğretim döneminde açılıyor. İlçemizin her noktasında yatırımlar devam ediyor, Demircimiz gelişiyor. İlçemizin her noktasında yatırımlar tüm hızıyla devam ediyor. 2017 - 2018 Eğitim Öğretim döneminde İmam Hatip Ortaokulumuzda öğrenim görecek öğrencilerimize başarılar diliyor, Demircimize hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunuyorum "dedi. 

1496

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ