Haberler

22 AĞUSTOS'DA DEMİRCİ'YE GELİYORLAR

9 Ağustos 2017 Çarşamba

Türkiye İzcilik Federasyonu, Demirci'de 2'incisini düzenleyeceği Demirci Akıncıları Milli Bilinç Kampı için Demirci'ye geliyorlar.

Demirci'de geçtiğimiz yıl Türkiye İzcilik Federasyonu İzcilerinin katılımı ile büyük bir katılım ile düzenlenen " Demirci Akıncıları Milli Bilinç Kampı " bu yılda ikincisi düzenleniyor.

22 Ağustos 2017 Salı günü ilçemize gelecek olan izciler 5 gün boyunca kamp yapacaklar. Sarıçayır kamp alanında yapılacak olan milli bilinç kampı öncesinde Demirci Belediyesi ekiplerince, alanda düzenleme çalışmalarına hız verildi.

İlçemizde kamp yapacak olan Türkiye İzciler Federasyonu izcilerinin Demirci'nin dışa tanıtımına da büyük katkı sunacaklar.

Belediye Başkanı Selami Selçuk " Demirci'mizin tanıtımı noktasında Demirci Kaymakamlığımız ile " Demirci Akıncılarını Anma ve Demirci'nin Kurtuluş Günü" anma etkinlikleri düzenliyoruz. Belediyemiz olarak düzenlenecek olan etkinliğe büyük önem veriyor, tüm ekibimiz ile çalışmaları yürütüyoruz. İlçemize Milli Bilinç kampı için gelecek olan izcilerimizde Demirci'mizin dışa tanıtımı ve Demirci Akıncıları projesine de büyük bir katkı sağlamış olacaklar " dedi.

Demirci Akıncılarını anma törenleri içinde program hazırlıkları devam ediyor. Önümüzdeki günlerde programın detaylarını sizlere detaylı olarak paylaşacağız.

2558

Yorumlar


memeleket için taş üstüne taş koyandan hizmet edenden Allah razı olsun...
Hayırlara vesile olsun. Demirci'ninde en kısa zamanda kendi izci kulübünü kurması ve kendi izcilerini yetiştirmesi dileklerimle

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ