Haberler

DEMİRCİNİN İLK KIR DÜĞÜN SALONU, İLK DÜĞÜN İÇİN HAZIRLANIYOR

15 Haziran 2017 Perşembe

Demirci'nin ilk kır düğün salonu olma özelliğini taşıyan Anadolu Kır Düğün salonu yapılacak olan ilk düğün organizasyonu için Belediyemiz ekiplerince hızla hazırlanıyor.

İlçemiz Beyazıt mahallesine Belediyemiz tarafından yapımına başlanan Anadolu Kır düğün salonu alanı Fen İşleri ekiplerince çimlendirilmesi yapıldı. Yemek organizasyonlarının da yapılabilmesi için yemekhane ve yemek servis bölümleri de bulunan Kır düğün salonunda, orta alan için de ışıklandırma montajına başlandı.

Kır Düğün salonunda Belediyemiz ekiplerince ahşap cumbalı gelin odası, kantin, pasta servis odası, tuvalet ve depo da yer alıyor.

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada " Demirci'de eksikliği hissedilen kır düğün salonunun yapımını tamamlamak üzereyiz. Ekiplerimiz kır düğün salonun bir an önce faaliyete geçmesi için yoğun bir şekilde çalışıyorlar. Burada düğün organizasyonlarının yanı sıra, yemekli toplantılarda organize edilebilecek. Demircimize hayırlı olsun "dedi.

Anadolu Kır Düğün salonunda ilk düğün organizasyonunun 01 Temmuz Cumartesi günü yapılacağı öğrenildi. 

4355

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ