Haberler

DEMİRCİ'DE TİPİ ETKİLİ OLUYOR. SINAVLAR VE OTOBÜS SEFERLERİ İPTAL

10 Ocak 2017 Salı

İlçemizde sabah saatlerinden bu yana etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle ulaşımda aksamalar meydana gelirken, Eğitim Fakültesi sınavları, Halıkent Otobüs firması da 4 otobüs seferini iptal etti.

İlçe merkezinde kar yağışı ile birlikte fırtına etkisini gösterirken, Demirci Belediyesi Fen İşleri ekipleri ilçenin ana güzergahlarında kar temizleme çalışmasına devam ediyor. Karayolları Demirci Şefliği, 1470 rakımlı Akçakertik Demirci - Simav karayolu ve Demirci - Selendi yollarında kar temizleme ve tuzlama çalışmalarına devam ediyor. Yetkililer kar lastiği, zincir ve çekme halatı bulunmayan araçların bu güzergaha çıkışına izin vermiyor.

Celal Bayar Üniversitesi Demirci Eğitim Fakültesi Dekanlığından yapılan açıklamada, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle  10 Ocak 2016 Salı günü final sınavlarının iptal olduğunu duyurdu.  Demirci Halıkent Otobüs firması da yoğun kar ve tipi nedeniyle İzmir 12.00 - 15:30  - 17:00 ve İstanbul 20.00 seferlerini iptal etti.

4532

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ