Haberler

İLÇE MERKEZİ VE KIRSALDA PARKE TAŞINDA BÜYÜK ÇALIŞMA BAŞLIYOR

13 Mayıs 2022 Cuma

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ile Belediye Başkanımız Selami Selçuk, Büyükşehir Belediyesi'nin, Demirci'ye ayda 7 bin 500 metrekare kilit parke taşı desteğinde bulunması noktasında protokol imzaladı.

Protokolle, Büyükşehir Belediyesi'nin Salihli'de ürettiği parke taşları Demirci Belediyesi tarafından ihtiyaç duyulan mahallelerde döşenerek vatandaşların kullanımına sunulacak.

Vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını aralıksız devam ettiren Manisa Büyükşehir Belediyemiz, ilçe belediyeleri ile işbirliği yapmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin Salihli ilçesinde bulunan Beton, Taş, Bordür ve Büz Fabrikası'nda üretilen kilit parke taşlarından Demirci'ye destekte bulunulacak.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız  Cengiz Ergün ve Belediye Başkanımız Selami Selçuk'un imza altına aldığı protokole göre; Büyükşehir Belediyesi'nce her ay Demirci'ye 7 bin 500 metre kilit parke taşı desteği sağlanacak. Destekte bulunulan kilit parke taşları ise Demirci Belediyesi tarafından ihtiyaç duyulan mahallelerde döşenerek vatandaşların kullanımına sunulacak.

Protokolün hayırlı olmasını dileyen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, "Demirci Belediye'mize ayda 7 bin 500'er metrekare mahallelerimizde kullanılmak üzere mevcut Salihli'deki taş fabrikamızdan taş sevkiyatını bir protokol haline getiriyoruz. Taşlar bizden, işçilikleri, döşemesi Demirci Belediyesi'nden olmak üzere ortak bir çalışmayla Demirci'mize bu katkılarımızı devam ettireceğiz. Demircili hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Belediye Başkanımız Selami Selçuk ise, "Birlikte el ele vererek neler başarabileceğimizin bir göstergesi oluyor bu. Ayda 7 bin 500 metrekarelik kilitli parke taşının köylerimize döşenmesi neticesinde Demirci'de bu sorunu tümüyle tarihe gömmüş olacağız. Bunları başardığımızda da inşallah birlikte kutlayacağız. Ben teşekkür ederek hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

499

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ