Haberler

İLÇE PROTOKOLÜ ŞEHİTLİK VE ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ

18 Mart 2022 Cuma

Demirci'de 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma günü kapsamında İlçe protokolü Şehitlikleri ve Şehit Ailelerini ziyaret ettiler. 

Kaymakam Adem Kaya, Belediye Başkanı Selami Selçuk, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Kesgin, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Uğurcan Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar, MHP İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Kocabaş, Şehit Aileleri ve Gaziler ile birlikte Demirci Kabristanlığındaki Şehitlikleri ve Gazi Mezarlarını ziyaret ettiler. 

Ziyaretlerde Kaymakam Adem Kaya ve Başkan Selami Selçuk kabirlere karanfil bırakırken, İlçe Müftüsü İbrahim Sağlam'da dua okudu. 

Kabir ziyaretinin ardından Kaymakam Adem Kaya, Belediye Başkanı Selami Selçuk,İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Kesgin ve İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Uğurcan Şahin, Muharip Gaziler Derneği Başkanı Kamil Aydemir, Şehit Aileleri ve Gaziler ile birlikte öğle yemeğinde buluştular. 

Kaymakam Kaya ve Başkan Selami Selçuk yemeğin ardında  merkez Alaca camiinde İlçe Müftülüğünce Şehitlerimiz için düzenlenen Mevlid-i Şerif programına katıldılar. 

Mevlit programının ardından Kaymakam Adem Kaya, Başkan Selami Selçuk, İlçe Protokolü ve Öğrenciler Şehitlerimiz Mesut Bilgin ve Nihat Akkuzu'nun ailelerini ziyaret ettiler. 

795

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ