Haberler

DEMİRCİ GENÇLİĞİ AYASOFYA CAMİ'İNDE İLK KILINACAK CUMA NAMAZI İÇİN YOLA ÇIKTI

23 Temmuz 2020 Perşembe

24 Temmuz Cuma günü İstanbul Ayasofya Cami'inde kılınacak Cuma Namazı için Demirci Gençliği yollara düştü. 

Danıştay kararı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla açılan Ayasofya Cami'inde kılınacak ilk cuma namazı için Demircinin yanı sıra 24 Temmuz Cuma günü Türkiye'nin birçok il ve ilçesinden de çok sayıda vatandaşın katılması bekleniyor. 

Demirci Belediyesi organizesinde 23 Temmuz Perşembe akşamı Belediye Hizmet binası önünde İstanbul'a gitmek için bir araya gelen Demirci Gençliği, saat 22.00'da Ayasofya Camiinde İlk Cuma Namazını kılmak üzere uğurlandılar.

Belediye Başkanı Selami Selçuk, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar ve MHP İlçe Başkanı Ümit Kanyılmaz, belediye hizmet binası önüne gelerek İstanbul Ayasofya Cami'ine giden gençleri yolcu ettiler. 

Gençlere hayırlı yolculukar dileyen Başkan Selami Selçuk, Fatih Sultan Mehmet Han'ın emaneti olan Ayasofya Cami ilk cuma namazı ile açılacağını, gençlerimizin bu maneyatı orada İstanbul'da yaşamalarını arzu ettik. Allah ülkemizin birliğini ve dirliğini bozmasın "dedi.

5576

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ