Haberler

BAŞKAN SELÇUK, 19 MAYIS GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN.

19 Mayıs 2020 Salı

Belediye Başkanı Selami Selçuk, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Belediye Başkanı Selami Selçuk, 19 Mayıs 1919, Türk tarihinin dönüm noktalarından bir tanesidir. Yurdumuzun dört bir yanında düşmana karşı bir direniş gösteren Türk milleti, Mustafa Kemal Atatürk'ün Anadolu'ya ayak basmasıyla topyekûn bir ülke savunmasına geçmiştir. Türk milleti, yedi düvele karşı verdiği varoluş savaşını birlik ve beraberlik şuuruyla kazanmıştır" dedi.

Özgürlük ve bağımsızlığa nice bedellerle ulaşıldığına dikkati çeken Başkan Selçuk, mesajında gençlere de seslendi: "Sevgili Gençler, Türkiye Cumhuriyeti yokluklar içindeki bir milletin topyekûn mücadelesiyle kurulmuştur. Uğruna yüz binlerce can verilen vatanımız, bayrağının rengini şehitlerimizden almıştır. Atalarımızdan emanet kalan bu cennet vatanı her alanda geliştirmek, yüksek seviyelere taşımak, tarihimizi ve milli şuurumuzu gelecek nesillere aktarmak siz değerli gençlerin asli sorumluluğudur. Ben bu duygu ve düşüncelerle başta Mustafa Kemal Atatürk ve milli mücadelede yer alan tüm büyüklerimizi ve şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyor, geleceğimizin gözbebeği siz değerli gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramını yürekten kutluyorum."dedi.

504

Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ