Haberler

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

25 Kasım 2019 Pazartesi

Demirci'de 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısı ile Ticaret ve Kültür Merkezi Konferans salonunda program düzenlendi. 

25 Kasım 2019 Pazartesi günü 75. Yıl Alime Paşa Ortaokulu tarafından Ticaret ve Kültür Merkezi Konferans salonunda düzenlenen Öğretmenler Günü Anma programına Demirci Kaymakamı Adem Kaya, Belediye Başkanı Selami Selçuk, İlçe Emniyet Müdürü Mesut Muhammet Solak, daire amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. 

Programda Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk'un Öğretmenler günü mesajı okundu. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ünal Özcan'ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından Emekli Öğretmen Serpil Erbak öğretmenlik mesleği üzerine bir konuşma yaptı. 

Öğretmenlikten emekli olan Nesibe Çelik ve Serpil Erbak'a, Kaymakam Adem Kaya ve Belediye Başkanı Selami Selçuk tarafından hizmet şeref belgeleri takdim edildi. 

Öğretmenler günü programında  2011 yılı Van Depreminde Şehit Olan Öğretmen Alime Paşa'nın Babası Ahmet Paşaya'da öğrenciler tarafından Çiçek ve Öğretmen Alime Paşa'nın resmi hediye edildi. 

Programda Şehit Öğretmenlerde anılırken, Oratoryo ve Öğrenci korosunun ardından program sona erdi. 

1493

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ