Haberler

7 AYDIR ARANAN FİRARİ, OPERASYONLA YAKALANDI

4 Ekim 2019 Cuma

27 yıl önce işlediği cinayetten aftan yararlanarak şartlı tahliye edilen Ali A., yıllar sonra karıştığı suçtan dolayı şartlı tahliyesi bozuldu ve 7 aydır saklandığı yerde Polis ve Jandarma ekiplerinin düzenlediği operasyonla yakalandı.

Demirci Öksüzlü mahallesinde yaşayan Ali Akgün, 1991 yılında yeğeni H. K.'yi öldürmesi sonucu hapise mahkum edildi.  

8 yıl hapis yatan ve genel aftan şartlı tahliye edilen zanlı Ali A. , yıllar sonra işlediği bir elektrik suçundan dolayı infazı bozulması üzerine yakalama kararı çıkarıldı.

Demirci Emniyet Müdürlüğünün yaptığı çalışmalar neticesinde firari zanlının Öksüzlü mahallesi tekeler yaylası mevkiinde kendince kurduğu bir barakada  saklandığını tespit etti.

Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma ekiplerinin yaptığı operasyon ile yakalanan Ali A., Demirci Devlet Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirildi.

Kardeşe karşı öldürme suçundan 9 yıl 4 ay 15 gün infazı bulunan Ali A., Demirci Cumhuriyet Başsavcılığınca tutuklanarak Salihli cezaevine götürüldü.

3680

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ