Haberler

BAŞKAN SELÇUK'TAN, DEKAN ÇETİN'E ZİYARET

11 Eylül 2019 Çarşamba

Belediye Başkanı Selami Selçuk, Eğitim Fakültesi Dekanlığına atanan Prof. Dr. Ahmet Çetin'i makamında ziyaret ederek, görevinde ve çalışmalarına başarılar diledi.

11 Eylül 2019 Çarşamba günü Demirci Eğitim Fakültesine giden Belediye Başkanı Selami Selçuk, Eğitim Fakültesi Sekreteri Muhammet Gülmez ve Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Çetin tarafından karşılandı.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'un ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Dekan Prof. Dr. Ahmet Çetin, Yeni dönemde Fakültemizin gelişmesi, yeni bölümlerin kazandırılması için Başkanımız Selami Selçuk ve Akademisyenlerimiz ile birlikte çalışacağız. Eğitim Fakültesi ve Meslek Yüksek Okulu Demirci'miz için çok önemli. Hedefimiz Eğitim Fakültemizi bilgi ve donanımını daha da geliştirerek daha yükseklere taşımak" dedi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise " Eğitim Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Ahmet Çetin'e görevinde ve çalışmalarında başarılar diliyorum. Demirci bir eğitim kenti. Belediyemiz olarak her daim Eğitim Fakültemizin gelişmesi adına işbirliği içinde çalıştık.Bundan sonra da bu işbirliğini arttırarak yürüteceğiz. 23 Eylül 2019 Pazartesi günü Eğitim Fakültesi ve Meslek Yüksek Okulumuzda eğitim öğretim başlayacak. Tüm Akademisyenlerimize ve öğrencilerimize yeni eğitim öğretim döneminde sonsuz başarılar diliyorum. Demirci Belediyesi olarak Eğitim Fakültemiz başta olmak üzere tüm eğitim kurumlarımızın her daim yanındayız" dedi.

Ziyarette Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi İsmet Koç ve Eğitim Fakültesi Sekreteri Muhammet Gülmez'de yer aldı. 

735

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ