Haberler

YATIRIMLARA VATANDAŞLARDAN TAM NOT

3 Eylül 2019 Salı

Belediye Başkanı Selami Selçuk başkanlığında, ilçemiz ve bölgemiz genelinde devam eden, yatırımları yerinde incelemek üzere vatandaşlarımız ve esnaflarımızdan oluşan heyet yatırım turuna çıktı.

02 Eylül 2019 Pazartesi günü Belediye Başkanı Selami Selçuk, Belediye Meclis Üyeleri, İlçemiz vatandaş ve esnaflarından oluşan heyet ilk olarak cezaevi inşaatında yapılan çalışmaları yerinde incelediler.

Heyet daha sonra Demirci - Selendi yolunda devam eden çalışmaları yerinde inceledikten sonra, Ayvaalan mahallesinde salatalık üretimi yapan çiftçileri ziyaret ederek, yapılan üretim ve çalışmaları yerinde gördüler.

Başkan Selami Selçuk, Ayvaalan Mahallesinde salatalık üretimi yapan çiftçilerin sorunlarını ve taleplerini de yerinde dinledi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada " İlçemiz ve bölgemiz genelinde yapımı devam eden yatırımlar, ulaşım yatırımlarını yerinde görmek ve incelemek üzere vatandaşlarımız, muhtarlarımız ve esnaflarımız ile bir yatırım gezisi düzenledik. Yatırım turu gezimizde devam eden yatırımlarımızı turumuza katılan heyetimize anlattık, yeni projelerimiz ile ilgili de saha gezisi yaptık. Bu noktada davetimizi kırmayarak yatırım turumuza katılan, esnaflarımıza, vatandaşlarımıza ve muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Demirci'mizin geleceğine hizmet verecek olacak yatırımları ülkemizde istikrar sürdükçe kazandırmaya devam edeceğiz "dedi.

1545

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ