Haberler

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI DAĞ, BAŞKAN SELÇUK'U ZİYARET ETTİ.

1 Aralık 2018 Cumartesi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Belediye Başkanı Selami Selçuk'u makamında ziyarette bulunarak görüşme yaptı.

01 Aralık 2018 Cumartesi günü Demirci'de bir akrabasının vefat etmesi üzerine cenaze törenine katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Demirci Belediyesine de giderek Belediye Başkanı Selami Selçuk'u makamında ziyaret ederek görüşme yaptı.

Demirci'nin günden güne geliştiğini ifade AK Parti Genel Başkan Yardımcısı - İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Demirci'de AK Parti Belediyeciliği farkı ile güzel yatırımlar yapıldığını ifade etti.

Belediye Başkanı Selami Selçuk'ta, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'ın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Belediye ziyaretinin ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Belediye Başkanı Selami Selçuk, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ünlü, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Akın, Mahmutlar eski Belediye Başkanı Cahit Çıracı ile birlikte Demirci Belediyesinin pazaryeri alanına yaptığı Yaşam Alanı, Kent Merkezi ve Yeni Çevre yolu çalışmalarını yerinde incelediler.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Belediye Başkanı Selami Selçuk ve beraberindeki heyet ile okuduğu okul olan Makine Kimya - Hüseyin Çamtepe Ortaokulunu ziyaret ettikten sonra İlçeden ayrıldı. 

1069

Yorum Ekle


Tüm Haberler

DEMİRCİ BELEDİYESİ HİSAR KAPLICALARI TERMAL TESİS VE APART OTELLERİ

Demirci Belediyesi Termal Tesislerinde Kısmi zamanlı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanımız ve daimi sağlık personelimiz bulunmaktadır.

DETAYLI BİLGİ